Hemoroid Nedir?

Hemoroid, anal kanalın üst kısmında genişleme damar yumaklarıdır. Halk arasında basur veya mayasıl olarak da bilinmektedir. İç ve dış hemoroidler olarak da ikiye ayrılır. Zamanla altta yatan sebepler ile birlikte anal kanalda yerleşen genişlemiş toplar damar yumakları makatın dışına doğru çıkarlar.

İşte bu durumun üstesinden gelebilmek adına bazıları ameliyat olurken bazıları da çeşitli ürünleri deneyerek durumun üstesinden gelmeye çalışmaktadırlar. Bizleri de bu konuda tek başına bırakmayacak olan dermaplus hemoroid seti en uygun fiyat seçenekleri ile birlikte sizlerde sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

22760
Dermaplus Hemoroid Seti İçeriği; Atkestanesi, Ceviz yaprağı, Aynısafa, Çoban çantası, Sarı Kantaron içermektedir.

Dermaplus Hemoroid Seti Krem Kullanımı ; Günde 2-3 defa hastalıklı bölgeye ve çevresine sürülür. Kullanımı sıhhi olarak desteklenmek için hastalıklı bölgenin iyice temizlenmesi tavsiye edilir. Haricen kullanım içindir. Kullanım süresi ve daha detaylı bilgi için doktorunuza danışabilirsiniz.

siparis
Dermaplus Hemoroid Seti Kapsül Kullanımı ; Yetişkinler için günde 2 defa sabah akşam, bilhassa aç karnına ve yemeklerden 25 ile 30 dakika önce 2 kapsül bol ılık su ile birlikte alınması tavsiye edilir.

Hemoroid Seti Türkiye
Hemoroid Seti Satın Al


Hemoroid Seti Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Hemoroid Seti | Hemoroid Seti Nedir - RSS - Google Sitemap - İnstagram - Twitter - Facebook
Hemoroid Seti Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden hemoroidseti.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?